Vedoucí skladu

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení skladu spojené s dohledem nad kvalitou a produktivitou,
vedení většího týmu lidí,
kreativní spolupráce při optimalizaci pracovišť, řešení problémů, optimalizaci procesů,
dohled nad dodržováním BOZP, disciplíny, pořádku a dodržování technologické kázně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
velmi zajímavé finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity
trvalý pracovní poměr
nástup ihned !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost - hledáme motivované kandidáty pro důležitou pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

středoškolské nebo VŠ vzdělání technického směru
praxi na obdobné pozici min. 3 roky (vedení skladu logistické společnosti)
minimálně základní znalost AJ
zkušenost se skladovými a logistickými procesy
znalost hygienických a bezpečnostních předpisů BOZP
zkušenosti s vedením týmu (až 30 lidí) - řízení a motivace
dobrou znalost MS Office, znalost SAPu výhodou
výborné organizační a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, flexibilita, samostatnost
platé oprávnění ma VZV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1716435  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc