Projektant vzduchotechnických stropů

Job Leader Europe

Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Praha - východ, Okres Litoměřice, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- udržování podkladů projekce
- provádění projektové dokumentace podle příslušných předpisů a na základě požadavků zákazníka
- odpovídání za včasnost, kvalitu a komplexnost projektových prací
- při zpracování projektové dokumentace odpovídání za dodržení všech platných norem a příslušných závazných předpisů
- odpovídání za věcnou i odbornou úroveň projektu, zejména po stránce konstrukční, estetické, dispoziční
- odpovídání za dodržení zásad BOZP a PO ve zpracované části projektové dokumentace
- provádění veškerých potřebných dodatků, doplňků a změn v projektové dokumentaci
- spolupráce při řešení projektů s projektanty VZT, stavebními firmami a investory
- provádění dozoru a kontrolní činnost na stavbách
- spolupráce s mateřskou projekční a výrobní firmou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
- stabilita a zázemí zahraniční skupiny
- možnost seberealizace
- dobré finanční ohodnocení + benefity (služební vůz, notebook, mobil, stravenky, 5 týdnů dovolené a jiné)
- zaškolení v Německu (v Aj či Nj)
- práce na zakázkách v celé ČR i zahraničí
- lokalita pracoviště Praha 9
- smlouva na HPP
- nástup možný ihned či dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost se specializací na výrobu, projekci a instalaci vzduchotechnických stropů pro gastronomická zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technika, výhodou vzduchotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické myšlení a cítění
- PODMÍNKOU znalost programu AUTOCAD, orientace v prostředí MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost jednoho z jazyků - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (komunikace s mateřskou společností v Německu)
- znalost TZB výhodou
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2099110  Datum zveřejnění: 29.4.2015