Směnový mistr

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu SMĚNOVÉHO MISTRA.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vedení týmu pracovníků, přidělování a kontrola práce
- Dodržování stanovených postupů a termínů
- Zajišťování hladkého provozu – plánování směn, dovolených; zajišťování zásobování linek
- Odpovědnost za produktivitu, efektivitu, využití strojů a kvalitu
- Dohled nad dodržováním pravidel bezpečnosti práce a životního prostředí
- Podíl na neustálém zlepšování procesů
- Komunikace a reportování vedoucímu pracovníkovi

Kontakt: Kateřina Cogánová 778761551 [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

- atraktivní finanční ohodnocení a benefity
- zaměstnanecké benefity - 13. plat, týden dovolené navíc, individuální jazykové kurzy, stravenky, firemní akce
- vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- moderní pracovní prostředí
- možnost karierního růstu
- přístup k nejmodernějším technologiím
- možnost podílet se na nových projektech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automotive, strojírenství, plánovač, kontrolor, vedoucí, mistr, směnový mistr,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

- Vzdělání ideálně technického směru
- Praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti (Automotive výhodou)
- Prokazatelnou praxi s vedením 20-40 operátorů
- Organizační schopnosti
- Znalost AJ či NJ minimálně na základní úrovni – výhodou, nikoli podmínkou
- Znalost čtení technické dokumentace, 5S, FIFO, Lean
- Ochotu pracovat ve směnném provoze
- Znalost práce na PC - MS office, Windows

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2585883  Datum zveřejnění: 31.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou