Finanční účetní - pozice vhodná i pro absolventa

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici FINANČNÍ (VŠEOBECNÁ) ÚČETNÍ.

Náplň práce:
- účtování zálohových transakcí
- účtování bankovních výpisů
- zpracování přiznání k DPH
- úzká spolupráce na uzávěrkových pracích
- časové rozlišení
- tvorba rezerv a opravných položek
- tvorba dohadných položek
- provádění záznamů do hlavní účetní knihy

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, jazykové kurzy)
- velký prostor pro vlastní seberealizaci
- moderní pracovní prostředí

Informace o náboru

Kontakt: Kateřina Cogánová 778761551 [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Finance, účetní, Finanční účetní, podniková účetní,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru (případně absolvent VŠ)
- znalost účetních standardů
- znalost daňové problematiky
- praxe v systému SAP minimálně 3 roky s kompletním vedením účetnictví podmínkou
- komunikativní znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
- vysoké pracovní nasazení
- pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2585963  Datum zveřejnění: 31.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou