Ředitel závodu - Okres Teplice

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost v oboru strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici ředitele závodu.

Náplň práce:
• Řízení bezpečnosti, požární ochrany, ekologie a hygieny
• Řízení 2 oddělení výroby – zakázková výroba
• Spolupráce s evropskou organizací – obchod, zákaznický servis apod.
• World Class Manufacturing program (štíhlá výroba)
• Řízení kvality
• Řízení údržby
• Investice
• Logistika (nákup, expedice, fakturace…)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Velmi zajímavý nástupní plat s možností růstu
• Vysoké roční bonusy
• Firemní auto (včetně soukromého použití)
• Týden dovolené navíc,
• Závodní stravování
• Balíček benefitů dle kolektivní smlouvy atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma zabývající se průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, výroba, průmysl, ředitel, kvalita, údržba, bezpečnost, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• VŠ vzdělání (technický obor – např. strojní, chemický apod. výhodou) + min. 5 let praxe v řízení výroby (výhodou zkušenost v oblasti zakázkové výroby)
• Zkušenost práce v nadnárodní firmě
• Zkušenost s komunikací se zákazníky – velmi dobré komunikační schopnosti
• Zkušenost v oblasti štíhlé výroby je výhodou
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka (komunikace na denní bázi)
• Pokročila znalost práce s PC (MS Office, Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2606006  Datum zveřejnění: 13.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou