Manipulant / ka skladu 20.000 čistého +10.000 bonus

Job Leader Europe

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce ve skladu
- balení, montáže, obsluha zařízení aj.
- výměna komponentů, montáže a kompletace
- vkládání dat do PC
- vhodné pro muže i ženy /absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 26.000 (fix + bonusy + příplatky) + 10.000 náborový příspěvek
- HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
- STRAVOVÁNÍ za pár kaček
- ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 5.000 Kč
- ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy a Říčan (10 min od Prahy)
- NÁSTUP ihned/dohodou
- ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - možnost zkráceného úvazku na 6 hod/denně

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Informace o náboru

Hledáme šikovné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na zajímavou práci do skladu.

ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, BONUSY ZA DOPORUČENÍ 5.000 Kč, JÍDLO ZA PÁR KAČEK!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se elektro průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika, výroba, elektrotechnika, technika, telekomunikace

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
- základní znalost práce na pc
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- ochotu dojíždět v rámci Prahy
- spolehlivost
- nástup ihned/dohodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3068032  Datum zveřejnění: 18.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 - 26000 Kč/měsíc