Dětská sestřička

Job Leader Europe

Místo práce
Praha 5, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro soukromou kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku do ordinace pediatrie.

Náplň práce:
- práce ambulantní sestry
- zodpovědnost za plynulý chod ordinace, příjem pacientů a administrativa s tím spojená
- příprava pacientů na odborná vyšetření, asistence lékaři při vyšetřovacích výkonech
Požadujeme:
- SŠ/VOŠ zdravotní
- potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
- specializace na pediatrii
- základy AJ!!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- platové ohodnocení 24- 26000,-Kč/dle praxe
- zázemí stabilní společnosti soukromé kliniky
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
- další vzdělávání s podporou kliniky
- místo pracoviště: Praha 5
- 8 hodinová pracovní doba /pátek krátký,víkendy volné/
- stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
- 2x ročně odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pediatrie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3117101  Datum zveřejnění: 29.6.2017