Technik / Elektrotechnik - 30.000 Kč + 20.000 nábor. bonus

Job Leader Europe

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28.000 - 30.000 Kč /měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vyhledávání závad zařízení
- Oprava - výměna komponentů, pájení, diagnostika, aj.
- Zadávání dat do interní databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda až 30.000,- Kč/měsíc (základ + bonusy + příplatky)
- Náborový příspěvek 20.000 Kč
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na Multisport kartu
- Perspektivu profesního a kariérového růstu
- Práci v dynamické mezinárodní společnosti
- Možnost získání praxe pro absolventy
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Zaškolení ve spolupráci s trenérem

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné uchazeče i absolventy na opravu elektro zařízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se elektro průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technika, elektrotechnika, servis elektroniky

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně SŠ/SOU vzdělání (elektronika, elektrotechnika, telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika nebo praxe
- Zkušenosti s pájením – mikropájka, trafopájka
- Orientace v elektronických schématech
- Znalost AJ - výhodou
- Uživatelská práce s PC (Excel, Word)
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3128877  Datum zveřejnění: 12.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000 - 30.000 Kč /měsíc