Technolog obrobny

Job Network s. r. o.

Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vytváření technologických postupů ve výrobě
- vytváří podmínky na pracovišti, strojní zařízení, nástroje, atd.
- programování obráběcích strojů
- stanovuje řezné podmínky
- stanovuje požadavky na přípravky a měřidla
- navrhuje materiálové náhrady
- navrhuje optimalizace výroby
- vytváří návrhy na modernizaci výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- profesní růst, prostor pro aplikací vlastních myšlenek a nápadů
- stabilní firmu podporující osobní i profesní rozvoj
- zaměstnanecké benefity
- týden dovolené nad rámec zákona

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka zaměstnání? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ve formátu WORD na adresu [email protected]. V každém případě Vás budeme kontaktovat. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Job Network s. r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významnou českou společnost hledáme kvalifikovaného technologa. Máte nové nápady a inovační myšlení? Vaše zkušenosti jsou hlavně ze strojírenských firem? Pak jste ideální kandidát, kterému chceme nabídnout lukrativní nabídku!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdobné pozici (3 roky)
- strojírenské vzdělání
- zkušenosti s programováním CNC strojů
- skvělá orientace ve strojírenských materiálech
- skvělá znalost strojírenského nářadí
- analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2098041  Datum zveřejnění: 27.4.2015