Skladník

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- skládání vypálených výrobků laserem
- navážení plechů na jednotlivá pracoviště
- třídění dílů a jejich přesun a ukládání hotových dílů do přepravních obalů
- pomocné práce u CNC strojů a zámečnických prací
- zodpovědnost za odvedenou práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a různorodou práci se špičkovou technologií
- firemní benefity
- příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv
- Místo práce: Brno
- Nástup možný IHNED

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka zaměstnání? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ve formátu WORD na adresu [email protected]. V každém případě Vás budeme kontaktovat. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Job Network s. r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost zaměřená na seriovou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost
- potřebu být hrdý na svoji práci
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2267080  Datum zveřejnění: 9.12.2016