Obchodní ředitel

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba a implementace obchodní strategie firmy
• rozhodování o využití různých typů prodejních kanálů nastavuje efektivní prodejní koncept
• řízení a koordinování činnosti prodejců a oddělení prodeje
• reprezentace společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery
• nastavuje a měří klíčové indikátory výkonu (KPI) v prodejní síti
• vede a koučuje obchodní tým
• motivuje a hodnotí manažery prodeje
• uzavírá strategická partnerství v oblasti prodeje s jinými firmami
• nastavuje prodejní cíle a plánuje výši tržeb firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku
• nadstandartní mzdové ohodnocení
• firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou)
• přátelské pracovní prostředí
• standardy nadnárodní společnosti
• motivace k dalšímu osobnímu růstu
• práci s high-tech produkty
• nástup: leden/březen 2016
• místo výkonu práce: Brno (ČR + SK)

Informace o náboru

Jste energický typ s bohatými zkušenostmi z obchodu? Umíte vést a motivovat lidi? Hledáte společnost, kde budete moci aplikovat své myšlenky, nové způsoby řízení a podílet se na vedení špičkové firmy? Pak jste narazili na skvělou příležitost! Ozvěte se nám, rádi se s Vámi potkáme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní, perspektivní a v neposlední řadě loajální společnost, působící v oblasti strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
• Prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu z prostředí automotive, výroby/strojírenské společnosti
• Praxi s vedením lidí
• Plynulou znalost anglického jazyka
• schopnost reagovat na krizové situace, aktivní silnou energickou osobnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
• Velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
• Komunikativnost, komplexní myšlení a schopnost motivovat druhé
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2293700  Datum zveřejnění: 17.3.2016