Operační manažer (potravinářství)

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování aktivit za účelem dosažení výsledků
• Optimalizace procesů, zavádění změn
• Řízení, rozvíjení a modernizace celého provozu v Brně
• Motivace, vedení a řízení týmu podřízených
• Skladové hospodářství
• Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivující finanční ohodnocení
- Zázemí prosperující společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Osobní růst
- Závodní stravování (cafeteria)
- Nástup možný IHNED

Informace o náboru

OPERAČNÍ MANAŽER PRO BRNO

Koho hledáme?
Hledáme zodpovědného vyzrálého člověka, který má kuráž prosadit si své myšlenky a nápady.
Někoho, kdo je schopný postavit se za sebe a své lidi.
Někoho, kdo si je vědom toho, že poctivý a lidský přístup je klíčem k úspěchu.
Někoho, kdo má zkušenosti s vedením provozu v oblasti potravinářství, ať již restaurace, velkoobchodu či potravinářské společnosti.

Co budeš mít na starosti?

* Řízení a rozvoj provozu celé pobočky v Brně
* Motivaci a řízení podřízených
* Optimalizaci procesů a modernizaci provozu
* Řízení skladového hospodářství a komunikace s ostatními oddělení společnosti

Jsi ten někdo TY? Pak se chop své šance a staň se součástí úspěšné společnosti, jednou z těch nejlepších ve svém oboru v ČR!

Pro více informací mě kontaktuj na [email protected]

Referenční bonus: Doporuč svého známého a v případě, že se na pozici osvědčí Ti vyplatíme 5.000,- Kč bonus na ruku!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Velmi úspěšná a stabilní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelné zkušenosti s vedením většího provozu v oblasti potravinářství
• Vyzrálou osobnost schopnou argumentace a obhájení si svých nápadů/myšlenek
• Schopnost vést a motivovat tým lidí
• Proaktivní přístup, rozhodnost a manažerské dovednosti
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2561373  Datum zveřejnění: 13.5.2016