Gynekolog (IVF specialista) - od 70.000,- kč

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* léčebná a poradenská činnost
* konzultace s klienty
* laboratorní vyšetření + plánování dalšího postupu
* vedení podrobné lékařské dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* výborné mzdové ohodnocení
* automobil k soukromým účelům
* práci na plný či poloviční úvazek
* profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
* profesní růst
* měsíční odměny
* zapojení do klinické týmové práce a do vědeckovýzkumných projektů
* možnost účastnit se vzdělávacích akcí odborných společností na národní i mz. úrovni
* zaměstnanecké benefity (dovolená, sick days, atd.)

Informace o náboru

Prestižní Klinika reprodukční medicíny a gynekologie v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice: lékař/lékařka – gynekolog (IVF specialista).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání a atestace z gynekologie či těsně před atestací
* způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění
* znalost práce s PC
* flexibilita, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou
* zájem o práci v oblasti asistované reprodukce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2677850  Datum zveřejnění: 4.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70000