Mistr svařovny

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Odpovědnost za efektivní využívání zařízení a pracovníků na svařovně a zámečnické dílně.
* Odpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně a za jakost výrobků v souladu s výrobní dokumentací.
* Zaškolování nových pracovníků s pracovními postupy a interními předpisy.
* Dohled a dodržování pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany zdraví při práci.
* Účast při posuzování a hodnocení návrhů technických a technologických inovací.
* Součinnost s externím svářecím technologem při rozšiřování WPS/WPQR.
* Předávání zpětné vazby a dodatečných požadavků na technologii pro doplnění/změnu technologických postupů.
* Příležitostné svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní a prosperující společnosti s 30ti letou historií.
* Zajímavou, různorodou práci (zakázková výroba).
* Motivující finanční ohodnocení.
* Stravenky v hodnotě 100,- za odpracovanou směnu.
* Stabilní a zkušený kolektiv.
* Možnost dalšího vzdělávání v oboru a v souladu s prováděnou prací

Informace o náboru

Máte rádi výzvy? Máme pro Vás zakázkovou výrobu, kde se nudit opravdu nebudete. Nejde o žádné série, ale o opravdovou strojařinu a vymýšlení kreativních řešení. Hledám zkušeného svářeče/mistra svářečské dílny, který má zájem pracovat na zajímavých projektech se zkušenými lidmi.
Slušnost, kvalita a dobré peníze je u nás základ. Ozvi se a poznej nás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

zakázková výroba ve strojírenství. Jedou se jen malé série.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/SOU technického směru
* Platná zkouška pro svařování dle EN ISO 9606-1
* Vzdělání i praxe v oboru svařeč-zámečník.
*Znalost svařovacích podmínek WPS (svařovací materiály, svařitelnost základních materiálů, plyny, svařovací pozice,atd.
* Znalost postupů na zámečnícké dílně – tj. všeobecná zručnost pro zámečnické operace v návaznosti na svařovnu.
* Schopnost kontrolovat a usměrnit svářeče před svařováním (kontrola nastavení svářečky, kontrola svářečských potřeb, atd.
* Kontrola po svařování
* Zkušenost s výrobou svařovacích přípravků.
* Schopnost samostatného řešení problémů.
* Zkušenosti a schopnost vedení a motivování týmu pracovníků.
* Základní znalost práce na PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2762978  Datum zveřejnění: 9.12.2016