Práce v logistice s výdělkem až 23 000, ubytováním zdarma a nově náborovým bonusem!!!

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, logistické centrum v Boru u Tachova, hledáme muže i ženy na pozici skladníka s VZV/pickera/packera/receiving...

Jedná se o dlouhodobou práci na HPP, 8 hodinová pracovní doba(pracovní doba od cca od 12-20:30hod, PO-PÁ), možnost přesčasů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bor u Tachova

běžné skladové operace spojené především s přípravou zásilek na expedici a vykládáním, štítkování, etiketování, balení zásilek, příjem, výdej, obsluha VZV.

!!! ČISTÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 18.000,-KČ - 23.000,-Kč!!!

Chcete pracovat na této pozici? Pak nám pošlete životopis.

Shlédněte video z Vašeho budoucího zaměstnání zde:

Požadujeme:
pečlivost
zodpovědnost
ochotu učit se novým věcem
trestní bezúhonnost(čistý rejstřík trestů nustností!)
chuť do práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

příjemné pracovní prostředí
možnost ubytování nebo příspěvek na bydlení
možnost týdenních záloh
mzda: cca od 18.000 – 23.000,- Kč ČISTÉHO!!!
docházkový bonus
možnost přesčasů
zvýhodněné stravování
náborový BONUS 5000 KČ!!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 773 741 840 či na emailu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2704530  Datum zveřejnění: 25.8.2016