Obchodní zástupce (technické komponenty) 25 000 - 35 000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti obchodu s průmyslovými komponenty?
Rádi hledáte a navrhujete technická řešení?
Hledáme technicky založeného kolegu na pozici "Obchodního zástupce"

Náplň práce:

* péče o stávající zákazníky
* nabídka hotových výrobků - komponentů
* komponenty na zakázku
* vypracovávání cenových nabídek
* získávání nových zákazníků
* odpovědnost za svěřené klienty a plnění plánu
* Místo výkonu práce: Jižní Morava

Zaměstnanecké výhody, benefity

* motivující platové ohodnocení s vazbou na výsledky práce
* notebook, telefon
* zajímavou práci v perspektivní společnosti
* možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* minimálně SŠ vzdělání
* zkušenosti v oblasti prodeje technického sortimentu
* zkušenosti s navrhováním technického řešení pro klienta
* preferujeme skutečné znalosti a chuť k práci před dokladem o vzdělání
* uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel )
* flexibilitu, ochotu cestovat, schopnost učit se a zdokonalovat
* řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1861965  Datum zveřejnění: 9.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc