Obchodní zástupce - technický sortiment

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.1,1015
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti obchodu s termostaty,regulační technikou, oběhovými čerpadly nebo se sortimentem bezdrátové domácí automatizace? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost hledá technicky založeného kolegu na pozici "Obchodního zástupce"

Náplň práce:
* získávání nových zákazníků
* péče o stávající zákazníky
* vypracovávání cenových nabídek
* ochota cestovat - 3 - 4 dny v týdnu
* odpovědnost za svěřené klienty a plnění plánu
* výborné prodejní, komunikační a prezentační dovednosti
* Místo výkonu práce: Brno ( pracovní cesty ČR)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* motivující platové ohodnocení s vazbou na výsledky práce
* auto,notebook, telefon
* zajímavou práci v perspektivní společnosti
* možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.