Technolog pro oddělení konstrukce (od 30 000,- Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušeným konstruktérem, který má praxi v plánování a validaci technologických postupů zvláštních procesů? Máte podvědomí o kvalitativních prvcích, které je potřeba aplikovat a konstrukční dokumentace je Vaším denním chlebem? Máme pro Vás jedinečnou nabídku v prosperující mezinárodní firmě pohybující se ve stavebnictví na pozici "Technolog pro oddělení konstrukce".

* realizace validace technologických postupů pro zvláštní procesy (svařování kovů, ohýbaní plechů apod.)
* tvorba a zpracování konstrukčních dokumentů pro výrobní oddělení
* návrhy a realizace změn technologických postupů v konstrukční dokumentaci
* spolupráce s výrobním oddělením a monitorování jejího provozu
* týmová spolupráce, měření norem a revize operací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé platové ohodnocení
* profesní a odborný pracovní růst
* práci v příjemném týmu odborníků
* zázemí úspěšné a stabilní firmy
* možnost stravování v místě firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Perspektivní a stabilní firma působící také v zahraničí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
* praxi v tvorbě konstrukční dokumentace
* znalosti konstrukčních programů jako SolidEdge, AutoCad apod.
* zkušenosti v oblasti postupů zvláštních procesů a příslušných ISO norem
* zkušenosti z oblasti výroby a tváření materiálů, zvláště svařování metodou 131, 135

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1996399  Datum zveřejnění: 29.1.2015