Obchodník s technickým zaměřením (25.000-45.000,- Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* aktivní vyhledávání nových zákazníků a udržování kontaktů se zákazníky,
* tvorba nabídek
* prodej:
a)ručních systémových přístrojů, instalace měřících systémů, koordinace projektů oboru
b) metalografických zařízení a spotřebních materiálů, tvrdoměrů, mikrotvrdoměrů a měřících programů
c) ultradiagnostika, termodiagnostika a vibrodiagnostika., - cestování po ČR a SR
* školení, prezentace, obchodní jednání,
* komunikace s dodavateli převážně v AJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí společnosti
* motivační ohodnocení
* 3 dny dovolené navíc,
* 13tý plat
* příspěvek na PP a ŽP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáme obchodníka s technickým zaměřením do kolektivu české stabilní společnosti, která se zabývá prodejem příslušenství pro bezkontaktní měření teploty a průmyslové diagnostiky. Nabízíme nejrůznější benefity a možnost vzdělávat se odměnou za dobře odvedenou práci. Máte VŠ s technickým zaměřením a rozumíte ultradiagnostice, termodiagnostice, pak neváhejte a ozvěte se nám.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, ekonomie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání: elektrotechnická, strojírenská, technický obor
* AJ – slovem i písmem (komunikace s dodavateli)
* znalost: průmyslové diagnostiky
ručních systémových přístrojů,
metalografických zařízení,
tvrdoměrů, mikroměrů a měřících programů
* řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2287758  Datum zveřejnění: 13.10.2015