Developer C++ CAD SW, Brno (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 50.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vždy Vás lákaly inženýrské úlohy a vedle programování vám nevadila ani práce s čísly? Zaměřujete se na vývoj jádra a zakládáte si i na kvalitním zpracování? Čtěte dále a postavte s vývojářským týmem moduly do 3D konstrukčního a simulačního programu, jenž si nachází uplatnění rovnou na několika kontinentech.

* vývoj softwaru dle agilních metodik na základě potřeb klientů
* návrh a modifikace backendové části jednotlivých modulů
* úpravy a reportování chyb systému, přenosu datových formátů
* optimalizace a refaktorizace kódu
* tvorba technické dokumentace
* spolupráce s týmem (i se zahraničím)
* občasné jízdy do Prahy v prvních měsících za účelem seznámení se s týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené, sickday
* možnost občasného homeoffice
* volná pracovní doba
* interní školení, vzdělávací kurzy
* možnost profesního a kariérního růstu
* notebook
* stravenky

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Tuto pozici může také vykonávat programátor, programmer developer, vývojář, specialista, specialist se znalostí technologií jako jsou: C/C++, OOP, VCL, STL, Qt, MatLab, SQL, XML, OpenGL, CAD, ArchiCAD, AutoCAD, Embarcadero, MS Visual C++, C++ Builder.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání .

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní společnost navrhující softwarové řešení pro konstrukce a zátěžové simulace.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, Matematika, Fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání IT, matematické, fyzikální
* zkušenost s vývojem v C++
* orientace v OOP
* výhodou znalost dalších knihoven (STL, ATL, VCL, MFC, …)
* výhodou zkušenosti s programováním inženýrských úloh
* výhodou znalosti z oblasti numerické matematiky
* angličtina vám pomůže k dennímu řešení zákazníckých ticketů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2314984  Datum zveřejnění: 26.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 50.000 Kč/měsíc