Zkušený vývojář MS Dynamics (35.000 - 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ERP systémy pomáhají podnikům řídit spletitou řadu procesů, včetně logistiky, sítě kontaktů a zvyšují celkovou efektivnost práce. Podílel jste se na vývoji modulů v MS Dynamics? Baví Vás databázové systémy? Pak se staňte se součástí stabilního týmu v profesionálním IT oddělení a vytvořte klientům robustní a vysoce funkční systém. Hledáme zkušeného vývojáře MS Dynamics NAV!

* rozšíření stávajícího a stále rostoucího týmu vývoje
* komunikace se zákazníkem a konzultanty
* rozšiřování produktu o nové moduly
* s tím spojená analýza náročnosti, proveditelnosti a zpracování technické dokumentace
* schopnost podávat stabilní výkon a učit se práci s novými technologiemi
* vývoj dle agilní metodiky SCRUM

Zaměstnanecké výhody, benefity

* motivující platové ohodnocení
* moderní a příjemné pracovní prostředí
* účast na zajímavých mezinárodních projektech
* bohaté příležitosti k profesnímu růstu v rámci společnosti
* notebook, mobil i k soukromým účelům
* příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
* odborné i jazykové kurzy přímo na pracovišti
* místo výkonu práce: Brno nebo Břeclav

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Tuto pozici může také vykonávat programátor, programmer, developer, vývojář, specialista, specialist se znalostí technologií jako jsou: C/C++, C#, .NET, OOP, SQL, MySQL, MSSQL, PL/SQL, T SQL, Postgre SQL, XML, Dynamics, Navision, AX, GP, SL, C/AL, RDL, ERP, Embarcadero, MS Visual studio

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost vyvíjející informační systémy pro firmy s plánovanou logistikou a dodavatelskými řetězci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické, IT, výpočetní technika, automatizace, telekomunikace, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
SQL - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ technického zaměření
* dobrá znalost MS Dynamics NAV (příp. AX)
* dobrá znalost jazyka C/AL, C/SIDE nebo RDL
* znalost SQL a databáze MS SQL, T-SQL nebo PL SQL
* výhodou zkušenost s dalším ERP systémem
* výhodou znalost objektového progr. jazyka (Delphi, C++, PHP, C#)
* výhodou také znalost web services (SOAP, REST), UML a .NET
* znalost anglického nebo německého jazyka velkou výhodou pro budoucí komunikaci se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2346258  Datum zveřejnění: 11.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 50000 Kč