Vedoucí technického oddělení výrobní firmy (od 40 000,- Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte dlouhodobé zkušenosti v oblasti konstrukce a zkušenosti také s vedením týmu konstruktérů a technologů? Jste dynamičtí, umíte vést projekt od začátku až do konce a umíte si prosadit svůj záměr? Ovládáte umění komunikovat s lidmi a jste natolik technicky zdatní, že dokážet porozumět požadavkům a přáním zákazníka a umět je realizovat? Tak to vůbec neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme vhodného kandidáta na pozici "Vedoucí technického oddělení ve strojírenství".

* organizace práce technické přípravy výroby a vedení týmu technologů a konstruktérů
* komunikace se zákazníky a definice technických specifik u zadaných zakázek
* tvorba cen u nových zakázek a tvorba harmonogramu projektů
* řešení reklamací konstrukční a technologické práce se zákazníky
* spolupráce s dalšími kolegy v širším managementu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající mzdové ohodnocení
* měsíční výkonnostní odměny ze zisku
* projektové odměny
* 25 dní dovolené
* další benefity v rámci volnočasových aktivit

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka by mohla zajímat také uchazeče, kteří hledají pracovní nabídky jako Project Manager, Vedoucí konstrukce, Vedoucí přípravy výroby, Manažer výroby, Manažer technického oddělení apod.