SW Architekt / Supersenior - SharePoint bez AJ (60 - 85.000,-)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
60000 - 85000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená česká firma s dlouhou historií hledá do svého vývojového týmu architekta / superseniora SW řešení pro platfomu MS SharePoint / C# ASP.NET / MS SQL / Visual Studio / TFS. Vyvíjíme náš vlastní SW, pro který si zajišťujeme zákazníky jak ve firemním segmentu tak ve státní správě. Máme již za sebou vývoj stovek projektů včetně řešení využívajícího technologii NFC. Jsme charakterističtí tím, že nabízíme našim pracovníkům variabilitu v možnostech spolupráce - klidně můžeš pracovat částečně z domu na IČO nebo mít např. jen částečný úvazek a pracovat v našich kancelářích v Brně.

* návrh architektury řešení a přizpůsobení systému potřebám uživatele
* testování nových technologií / možností / konfigurací
* vývoj klíčových částí
* odpovědnost za dodané řešení
* komunikace požadavků se všemi zainteresovanými stranami

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost práce na HPP, DPČ, IČO nebo part-time
* pružná pracovní doba s možností Home-Office + SickDays
* velmi zajímavé finanční ohodnocení
* bonusy z projektů
* smlouva na dobu neurčitou
* přizpůsobení náplně práce na míru
* telefon k soukromým účelům
* vzdělávací kurzy
* stravenky
* další balíček benefitů

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání.
Tato pracovní pozice je vhodná také pro kandidáty vývojář, developer, programátor, programmer, engineer, inženýr, tester, architekt se znalostí technologií jako je asp.net, c#, sql, sharepoint, microsoft, tfs, git, svn, software, linq, visual studio, power shell, web application
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj vlastních ICT řešení / systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT nebo relevantní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ v oboru ICT nebo příbuzném
* praxi v návrhu a definování architektury řešení na platformě MS SharePoint
* předešlé zkušenosti s vývojem ASP.NET, C#, MVC, SOA
* znalost dílčích stavebních bloků (IIS, ASP.NET, AD)
* znalost pokročilých funkcionalit a možností konfigurací
* dobré analytické a komunikační dovednosti
* výhodou - zkušenosti s vedením projektů a přidělováním úkolů
* výhodou - zkušenosti s instalací, konfigurací, laděním, optimalizací, upgrade, migrací nebo integrací do jiných systémů
* výhodou - zkušenosti s Windows Power Shell, SharePoint Designer, Central Administration
* výhodou - zkušenosti s modelováním procesů / systémová analýza v UML
* výhodou - znalost návrhových vzorů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2474365  Datum zveřejnění: 24.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60000 - 85000