Garant technické dokumentace

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23.000-28.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás analyzovat technické problémy? Zajímají Vás nové technologické trendy? Umíte psát? Baví Vás učit tyto dovednosti ostatní? Pak Vás rádi uvítáme v našem týmu!
Společnost RESEA s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici „Garant technické dokumentace“. Hledáme zkušeného kolegy/kolegyni se silným technickým cítěním a výbornými vyjadřovacími schopnostmi zejména v psaném projevu, výhodou je zkušenost s publicistickou a lektorskou činností.

* podílet se na analýzách technických problémů,
* odborně garantovat tvorbu a provádět revize technické dokumentace,
* odpovídat za obsahovou i formální stránku technické dokumentace (naplnění smyslu a účelu dokumentu),
* zaškolování, vzdělávání, konzultace a metodické vedení týmu (STD) při tvorbě technické dokumentace,
* analýzy odborných zdrojů
* sledování nových technologických a ekonomických trendů,
* podpora při realizaci nových nápadů a projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dlouhodobou práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v Brně
* možnost vzdělávat se v technických a technicko-ekonomických oborech i nad jejich rámec,
* možnost setkávat se s novými a inovovanými technologiemi průmyslových a IT firem,
* flexibilní pracovní dobu,
* odpovídající platební ohodnocení

Informace o náboru

Pokud Vás práce zaujala, neváhejte nám zaslat svoje CV a motivační dopis (v max. rozsahu 1 A4). Těšíme se na Vás!
Kontaktní informace
RESEA s.r.o.
Zdeňka Juráková
Helfertova 516/18
613 00 Brno – Černá Pole
tel.: 512 512 265
email: [email protected]

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].