Servisní technik elektro s AJ a ochotou cestovat (45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* montáž a zprovoznění našich strojů
* provádění oprav, kontrol a servisu těchto strojů u zákazníků po celém světě
* školení nových majitelů našich strojů
* technická podpora zákazníků
* cestování po celém světě 100% času na cestách

Zaměstnanecké výhody, benefity

* každoroční navyšování mezd až o 3%
* až 25 dní dovolené
* doba strávená na cestě se platí nad rámec zákoníku práce
* příplatky za zásahy u zákazníka
* školení v zahraničí i v ČR
* závodní stravování
* dlouhodobou pracovní příležitost v prosperující společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Německá společnost zabývající se výrobou vysoce kvalitních strojů pro obalovou techniku hledá kolegu do řad externích servisních techniků. Pohybujete se v oblasti elektro? Vyznáte se v servisu průmyslových strojů? Máte chuť cestovat a poznávat svět při zaměstnání? Komunikace v AJ pro Vás není problém? tak nepromarněte svoji šanci a zašlete nám Vaše CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ technického směru ( strojírenství, příp. elektrotechnika)
* znalost elektro ( nutná vyhláška 50, §7)
* znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
* praxe na pozci servisního technika - zkušenost se servisem a opravami strojů
* ochota cestovat v zaměstnání po celém světě
* výhodou je znalost NJ
* dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2500213  Datum zveřejnění: 4.4.2016