Projektový manažer s AJ (35.000 - 60.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 60.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost v Beskydech hledáme Projektového manažera pro rozsáhlejší projekty v oblasti IT. Máte za sebou úspěšně dokončený projekt? Dokážete využít příklady dobré praxe a sestavit kvalitní tým? Pak hledáme právě Vás!

* návrh a řízení projektů v oblastech dodávek softwaru, vývoj modulů pro informační systémy a správa serverové infrastruktury
* kompletní zpracování projektů od projektového plánu, rozpočtu, sestavení hlavních milníků až po dotažení projektu do žádoucího stavu
* jednání se zainteresovanými osobami, manažery, zákazníky, programátory / administrátory
* průběžné vyjednávání o cílech projektu a potřebách zákazníků (interních i externích)
* spolupráce v rámci mezinárodního týmu odborníků, efektivní komunikace s manažery a vedoucími různých oddělení
* vedení projektu dle funkčních metodik
* využívání moderních nástrojů řízení a zvyšování vlastní kvalifikace PM

Zaměstnanecké výhody, benefity

* prémie dle výsledků společnosti
* příspěvek na stravování, dopravu nebo ubytování !
* 5 týdnů dovolené
* drobné občerstvení na pracovišti
* možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
* příspěvky na penzijní připojištění
* řada dalších zaměstnaneckých benefitů
* místo výkonu práce: sever Zlínského kraje, okres Vsetín

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka nebo byste práci chtěli vykonávat na Slovensku? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Pozice je vhodná také pro IT manažery, softwarové inženýry, project manager, projektové manažery, projektové vedoucí a pro kandidáty, kteří znají nástroje jako waterfall, v-model, rad, agile, agilní, spiral, prototype, SDLC, PDLC, uml, ITIL, IPMA, PMP, gantův diagram, gant, libre, redmine.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost navrhující různé technické řešení pro významné klienty a poskytující solidní IT zázemí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* alespoň první stupeň VŠ vzdělání v IT nebo jiném technickém oboru
* znalost principů projektového řízení, popř. certifikace Prince2, IPMA nebo PMP (project management professsional)
* praxe na pozici PM 2 a více let a zkušenost s většími projekty
* výhodou znalost procesu Systems Development life cycle (SDLC)
* jako PM byste měl mít schopnost řešit problémy, umět rozhodovat a mít analytické a organizační dovednosti
* výhodou pro Vás je schopnost vycházet s různými skupinami lidí a touha dotahovat práci do konce
* aktivní znalost anglického jazyka využijete denně při spolupráci se zahraničními kolegy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2500713  Datum zveřejnění: 5.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000 - 60.000 Kč