CNC Technolog/Programátor - Junior (až 23 000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21000-23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní informace
Máte zkušenosti s programováním CNC strojů (i při škole)? Jste člověk, který rád hledá nová řešení? Pak hledáme právě Vás do týmu programátorů CNC strojů do české firmy s dlouholetou tradicí nabízející stabilní zaměstnání a růst. Budete pracovat v mladém kolektivu, v nových moderních prostorech výrobního areálu.

Náplň práce
tvorba programů pro CNC lasery
optimalizace technologických procesů ve výrobě
spolupráce s konstruktéry
spolupráce s výrobou
kariérní postup na pozici seniora

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky
SOU s maturitou/SŠ technického směru
pozice vhodná i pro absolventy
odborné vzdělání v oblasti strojírenství
znalost programování CNC strojů (aspoň na škole)
znalost CAM softwaru
uživatelská znalost ovládání PC (MS Windows, MS Office)
organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme
pracovní poměr na HPP
motivujicí mzdové ohodnocení + bonusy
perspektiva kariérního růstu, vzdělávání
jistota výdělku
5 týdnů dovolené
závodní stravování
finanční benefity

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/... Nalaznete zde obdobné pozice jako je technolog, programátor, programátor CNC, strojař, junior programátor CNC
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2531523  Datum zveřejnění: 25.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000-23000