SW Tester (25.000 - 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 45.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenost jako tester a hledáš příležitost jak využít angličtinu a profesně se posunout dále nebo se podílet na testovacích scénářích u zajímavých produktů?
Láká tě možnost provádět testy v rámci Quality Assurance?
Máš k tomu již zkušenosti s testováním aplikací i bez UI?
Přečti si další informace o této pozici nebo se rovnou přihlas, neboť moderní společnost ve Zlínském kraji, která vyvíjí aplikace pro přední mezinárodní firmy, hledá Testera!

* návrh a provedení testovacích scénářů uzavřených aplikací
* mapování výstupů z testů a porovnání s žádoucími výsledky
* snaha o nalezení aplikačních chyb, aby mohly být revidovány a opraveny
* spolupráce na návrhu řešení s dalšími kolegy
* tvorba uživatelské dokumentace a sepsání posudku na testování
* reporting vedoucím a provedení úprav testů dle provedené analýzy výsledků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající mzdové ohodnocení
* pružná pracovní doba
* odborná školení i s rozvojem měkkých dovedností
* prostředí podporující kvalitní práci a spolehlivost
* stravenky, občerstvení na pracovišti (čaj, káva, další pochutiny)
* podpora dalšího vzdělávání
* přátelský kolektiv a firemní akce
* místo výkonu práce ve Zlínském kraji

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Pozice je vhodná i pro kandidáty zaměřené spíše na programování!

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Pozice je vhodná pro testera, programátora, programmer, tester, sw, software test engineer, quality assurance, QA specialist, inženýr, engineer, který zná technologie jako test case, javascript, css, html, ruby, soap, rest, restfull, soapui, soap ui, hp alm, qc, quality center, uft, UML, UX, UI, user experience, user interface, selenium, unit, junit.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj softwarových řešení pro významné klienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, výpočetní technika, matematika nebo relevantní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
* odpovídající zkušenosti s testováním softwaru (manuálním nebo automatizovaném)
* základní znalost některého skriptovacího jazyka a znalost XML
* orientace ve verzovacích a ticketovacích systémech (GIT, SVN, Jira)
* výhodou znalost dalších testovacích metod (unit testy, testy integrační, přístupnosti)
* analytické myšlení, rozhodnost a samostatnost při návrzích
* schopnost práce v týmu a proaktivní myšlení
* anglicky budeš hovořit nejen v rámci týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2556868  Datum zveřejnění: 11.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 45.000 Kč