Sr. Linux SW Developer - R&D, Telco (až 65.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
0-65000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní společnost s více než 20-ti letou historií rozšiřuje své řady o další vývojáře řídícího SW jimi vyvíjených zařízení na platformě Linux. Máme vlastní produktové portfolio, spoustu zákaznických řešení na míru a testovací platformu. Věříme, že to děláme dobře a chceme růst. Naše zařízení nacházejí uplatnění typicky v drsných podmínkách průmyslu nebo dopravních prostředcích, kde jsou navíc vybaveny i GPS / LTE / HSPA a jinými službami. Jazyk C, Linux a sítě jsou 3 klíče na tuto pozici. Těšíme se.

* vývoj "SW inteligence" průmyslových telekomunikačních zařízení
* cílová platforma je na naše vlastní linuxová distribuci
* programování kódu na různých úrovních (linux kernel, drivery, knihovny, služby (daemons), zákaznické moduly security updates, aplikační level, front-end GUI)
* stálý přísun nových projektů
* analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury
* komunikace s lokálním i zahraničním týmem
* nutnost dalšího sebevzdělávání v oblasti sítí / technologií / embedded zařízení
* standardní úkoly ve vývojovém cyklu
* samostatná činnost
* využívání nástrojů GIT, JIRA a vlastní Continuous Integration tool
* týden pro inovace / vlastní nápady
* zákaznický support

Zaměstnanecké výhody, benefity

* skvělé finanční ohodnocení
* flexibilní pracovní doba
* prostor pro inovace
* stravenky
* team-buildingové akce
* možnost kombinované práce on-site / home-office
* možnost zapůjčení firemního vozu
* dovolená 4 nebo 5 týdnů
* laptop
* mobilní telefon i pro soukromé využití + příbuzné
* příspěvek na sport / kulturu / volný čas
* jazykové kurzy
* technické školení
* místo pracoviště: Brno nebo Pardubický kraj
* zaškolení

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání.
Tuto pozici může vykonávat také vývojář, developer, programátor, programmer, sw engineer, sw inženýr se znalostí linux, c, c++, python, perl, java, kernel, sql, html, javascript, bash, shell, networks, sítě, ccna.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Vývoj a výroba telekomunikačních zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT nebo obecně technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ v oboru ICT nebo relevantním
* velmi pokročilá znalost jazyka C
* zkušenost s vývojem aplikací v prostředí OS Unix / Linux (kernel, knihovny)
* znalosti síťových technologií, služeb a protokolů
* znalost některého skriptovacího jazyka (Bash, PERL, Python apod.)
* schopnost psát efektivní algoritmy
* angličtina - upřednostníme kandidáta schopného komunikovat s kolegou
* Výhodou:
* zkušenost s jinými jazyky jako je JavaScript, PHP, Java
* praktické zkušenosti s SQL jazykem a databází
* zkušenost nebo výhledově zájem o technické vedení juniorů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2578485  Datum zveřejnění: 24.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 0-65000