Elektrikář s cestováním (od 45.000)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* montáž a zprovoznění našich strojů
* provádění oprav, kontrol a servisu těchto strojů u zákazníků po celém světě
* opravy ELEKTRO části strojů pro výrobu obalových fólií
* školení nových majitelů našich strojů
* technická podpora zákazníků
* cestování po celém světě až 250 dní v roce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* každoroční navyšování mezd až o 3%
* až 25 dní dovolené
* doba strávená na cestě se platí nad rámec zákoníku práce
* školení v zahraničí i v ČR
* závodní stravování
* dlouhodobou pracovní příležitost v prosperující společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost se zastoupením v ČR (Olomoucký kraj), která se zabývá výrobou průmyslové automatizace pro tisk a výrobu obalovách materiálů, hledá posilu na pozici servisního technika jejcih strojů. Hledáme člověka, který je ochoten cestovat 100% času své pracovní doby po celém světě a je schopen komunikovat se zákazníky v angličtině, vyzná se v problematice elektro a má vyhlášku 50. Splňujete tyto parametry a chtěl byste se dozvědět víc? Zavolete nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ technického směru elektro
* znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
* Vyhláška 50, §6
* praxe na pozci servisního technika - zkušenost se servisem a opravami strojů
* ochota cestovat v zaměstnání po celém světě
* výhodou je znalost NJ
* dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2580419  Datum zveřejnění: 26.5.2016