Programátor součadnicového 3D přístroje (až 30.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Provádění uvolnění výroby kontrola prvního kusu
* Provádění mezioperační, vstupní a výstupní kontroly dle zadání a kontrolních plánů
* Vzorkování u nových projektů (PPAP)
* Práce s klasickými konvenčními měřidly (mikrometr, dutinoměr, parametr, subito, výškoměr,…)
* Měření na měřících přístrojích (3D měřící přístroj, kruhoměr, drsnoměr, profilprojektor)
* U 3D měřícího stroje a kruhoměru včetně programování

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavé platové ohodnocení
* Nadstandartní prémie
* Odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
* Možnost profesního růstu v rozvíjející se české firmě
* Práce na zakázkách špičkových firem
* Stravování v objektu
* Výborná dopravní dostupnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme člověka na pozici inspektora kvality, který má zkušenost jak s programováním 3D měřících strojů ale i s konvenčními měřidli jako:dutinoměr, pasametr, kruhoměr. Orientujete se velmi dobře ve výkresové dokumentaci? Jste ochotnet pracovat na 3 směny? Pak neváhejte a ozvěte se nám na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Dobrá orientace a znalost výkresové dokumentace
* Částečná zkušenost s měřením komunálními měřidly výhodou (mikrometr, parametr, dutinoměr, posuvka,…)
* Znalost práce s PC na uživatelské úrovni (Excel, Word,…)
* Práce ve třísměnném provozu
* Flexibilita, odpovědnost, rychlost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2611327  Datum zveřejnění: 16.6.2016