Junior PHP programátor (25.000 - 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Brno - město, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 35.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* rozširovanie funkcionality a vývoj systému pre riadenie zásob;
* riešenie zaujímavých problémov z oblasti algoritmizácie;
* práca na dielčich častiach SW;
* spracovanie reportov;
* komunikácia s tímom a zákazníkmi

Zaměstnanecké výhody, benefity

* prácu na HPP;
* atraktívne finančné ohodnotenie (fixná + bonusová zložka);
* prácu na zaujímavom dlhodobom projekte;
* nejednotvárnu prácu;
* stravné lístky, Flexi passy, kurz AJ;
* voľnú pracovnú dobu, po zapracovaní možnosť home-office;
* zdravotné voľno;
* príspevky na voľný čas/šport/kultúru;
* miesto výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zašlite svoj profesijní životopis vo formáte MS WORD (ideálne.docx) na emailovú adresu [email protected]. Pokiaľ ste už v minulosti s nami komunikovali, môžete kontaktovať priamo svojho konzultanta.
Kandidátov, ktorí postúpia do užšieho kola, budeme kontaktovať obratom. Ostatných uchádzačov zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať v prípade, že pre nich nájdeme vhodnú pracovnú ponuku. Pozície máme taktiež pre softwarových inžinierov (softwarové inženýry), software engineer, Oracle správce, administrátor, programátor, programmer, developer, vývojár, analytik, support, analyst a pre kandidátov, ktorí poznajú technológie ako Oracle 8, 9, 10i, 11i, 12, Oracle E-Business Suite, Oracle Database, application PL/SQL, J-developer, Java, C++, T-SQL, OCI, SDLC lifecycle, SOX.
Ďalšie pracovné ponuky nájdete na stránkach http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A čo VIAC? Naše stránky taktiež poskytujú ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostredníctvom ktorého Vám budeme zasielať nové pracovné ponuky, ktoré zvýšia Vaše šance získať nové zamestnanie.
Zaslaním Vášho životopisu, prípadne ďalších osobných materiálov do našej agentúry, udeľujete súhlas spoločnosti Jobs Contact Consulting, s. r. o., so sídlom v Brne, Slovákova 354/5, IČ:03055396 so zhromaždením, spracovaním a uchovaním osobných údajov o Vašej osobe podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platnom znení, za účelom prezentácie potenciálnym zamestnávateľom a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas bude platný až do odvolanie písomnou formou.

Tím Jobs Contact Consulting, s.r.o., sa teší na spoluprácu s Vami!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Stabilná česká firma zameraná na vývoj SW pre riadenie zásob.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ – Informatické obory, prípadne príbuzné
* dobrá znalosť PHP vrátane OOP;
* dobrá znalosť MySQL;
* anglický jazyk – pasívne;
* flexibilita, komunikatívnosť, analytické myslenie
* výhodou - znalosť JavaScript, C#, JQuery, AJAX, Smarty;
* výhodou - užívateľská znalosť prostredia Linux

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2619179  Datum zveřejnění: 24.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 35.000 Kč