Senior Web App Developer – (40.000 – 65.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Brno - město, Okres Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40.000 - 65.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh a vývoj SW podľa zadaných požiadaviek
* práca na väčších funkčných celkoch
* komunikácia s testermi, vývojármi, vedením
* testovanie na základe testovacích scenárov
* kontrola zistených chýb, testovanie, modifikácia SW
* tvorba analýz a testovacích scenárov podľa zadaných požiadaviek
* príprava podkladov pre technickú podporu, dokumentáciu, testovanie

Zaměstnanecké výhody, benefity

* platové ohodnotenie odpovedajúce skúsenostiam + 13.plat
* príspevky na stravovanie
* týždeň dovolenky navyše
* dni zdravotného voľna
* voliteľný balíček benefitov
* firemné pôžičky
* jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
* občerstvenie na pracovisku
* možnosť podieľať sa na výbere IT zariadení
* práca v príjemnom pracovnom tíme českých i cudzojazyčných kolegov

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zašlite svoj profesijní životopis vo formáte MS WORD (ideálne.docx) na emailovú adresu [email protected]. Pokiaľ ste už v minulosti s nami komunikovali, môžete kontaktovať priamo svojho konzultanta.
Kandidátov, ktorí postúpia do užšieho kola, budeme kontaktovať obratom. Ostatných uchádzačov zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať v prípade, že pre nich nájdeme vhodnú pracovnú ponuku. Pozície máme taktiež pre softwarových inžinierov (softwarové inženýry), software engineer, Oracle správce, administrátor, programátor, programmer, developer, vývojár, analytik, support, analyst a pre kandidátov, ktorí poznajú technológie akoProgramátor, vývojář, developer se zkušenostmi s SQL, OOP, .NET, C#, JavaScript, JQuery, Entity fw, LINQ, DevExpress, TFS.
Ďalšie pracovné ponuky nájdete na stránkach http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A čo VIAC? Naše stránky taktiež poskytujú ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostredníctvom ktorého Vám budeme zasielať nové pracovné ponuky, ktoré zvýšia Vaše šance získať nové zamestnanie.
Zaslaním Vášho životopisu, prípadne ďalších osobných materiálov do našej agentúry, udeľujete súhlas spoločnosti Jobs Contact Consulting, s. r. o., so sídlom v Brne, Slovákova 354/5, IČ:03055396 so zhromaždením, spracovaním a uchovaním osobných údajov o Vašej osobe podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platnom znení, za účelom prezentácie potenciálnym zamestnávateľom a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas bude platný až do odvolanie písomnou formou.

Tím Jobs Contact Consulting, s.r.o., sa teší na spoluprácu s Vami!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj SW pre riadenie služieb IT

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ, informatické obory
* dobré znalosti a bohaté skúsenosti s vývojom v Java alebo C++ podmienkou
* dobré znalosti architektúry klient/server
* AJ - aktívne, vrátane terminológie IT, alebo
* NJ - aktívne, vrátane terminológie IT
* ochota pracovať v tíme
* zodpovedný prístup k riešeniu úloh
* komunikatívnosť, flexibilita
* vodičský preukaz sk. B
* výhodou – skúsenosti s DHTML (HTML, JS, CSS, DOM), Google Web Toolkit
* výhodou – skúsenosti s Angular JS, jQuery, Ember, Bootstrap
* výhodou – znalosť aplikačných a webových serverov (Oracle Weblogic Server, Apache HTTP Server, Apache Tomcat, IIS, IBM WebSphere, alebo iné)
* výhodou – skúsenosti s XSL, XSLT, XML

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2642118  Datum zveřejnění: 16.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000 - 65.000