Technický manažer obrábění(30-35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovědnost za nastavení správných techonologických postupů, technických řešeních a zajištění kooperací
* Komunikace s výrobou a technickým oddělením
* Řízení jednotlivých zakázek ve výrobě
* Komunikace se zákazníkem, dojednávání obchodních podmínek (naceňování, kalkulace,...)
* Plánování výroby - vhodné řazení zakázek za sebou, návaznosti kooperací
* Kontrola a tvorba technické dokumentace v 3D SW
* Zadávání dat a řízení výroby pomocí IS
* Řešení reklamací
* Zodpovědnost za hladký chod výroby
* Vedení zaměstnanců a jejich školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní české společnosti s více jak 15letou tradicí
* Nejmodernější výrobní technologie
* Spolupráci na mezinárodních projektech
* Odpovídající platové podmínky
* Stravování v místě pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká společnost, působící na trhu více jak 10 let hledá kandidáta na pozici vedoucího TPV. Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Ve strojařině se cítíte jako ryba ve vodě? Baví Vás hledat vždy ta nejlepší možná řešení?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství
* Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
* Dobrá orientace ve VD
* Dobrá znalost PC a zkušenost s prací v IS
* Znalost tvorby technické dokumentace ve 3D ( INVENTOR - výhodou)
* Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
* Znalost AJ nebo NJ velmi velkou výhodou
* Zodpovědnost, schopnost organizace práce
* Řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2709065  Datum zveřejnění: 31.8.2016