Projektant projektů v oblasti energetiky

Náplň práce:

  • Příprava a technická realizace elektro-technologických projektů v oblasti energetických celků – teplárny, elektrárny spalující pevná a kapalná paliva
  • Odpovědnost za přípravu technických podkladů ve své specializaci pro jednotlivé fáze projektu od nabídkového řízení po uvádění do provozu
  • Detailní návrhy a kontrola technického řešení silové části a automatiky řídicího systému elektrárny
  • Spolupráce s vedoucím projektu, strojním a stavebním oddělením a oddělením nákupu
  • Řízení projekční skupiny
  • Reporting o stavu technické realizace

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Min. délka praxe 4 roky
  • Aktivní a praktická znalost AJ, znalost RJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Osvědčení dle Vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
  • Znalost AutoCadu, MS Office
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s řízením projektů nebo alespoň částí projektů podmínkou

Nabízíme:

  • Trvalý pracovní poměr
  • Zázemí firmy s dlouhodobou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvěk na PP a ŽP
  • Příspěvěk na závodní stravování
  • Možnost profesního i osobního růstu

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Ing.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 2804839   Datum zveřejnění: 9.11.2016