OS Design Engineer - *nix, QNX, OSx, Win (50-90.000 Kč) (Ref. č.: 744)

Náplň práce:

SKVĚLÁ příležitost pro nadšence OS *nix a jiných, který se rád baví vývojem a sestavováním třeba exotických distribucí, jejich testováním a hledáním "proč to nefunguje". Hledáme *nixového specialistu, který má zájem být na startu nově vznikajícího evropského týmu pro vývoj embedded systémů do oblastí jako jsou automobilový, letecký, vojenský a nově vznikající průmysl včetně Internet of Things. Pracujeme s technologiemi jako jsou ZigBee, WiFi, BlueTooth, NFC, iOS, Android, RTOS, ARM aj. Don't hasitate and GRAB THE CHANCE!

  • primární role: návrh, vývoj, odlaďování a testování operačního systému pro embedded HW
(např. Linux, QNX, Win, OSx)
  • úprava / vývoj driverů a kernelu
  • integrace ovladačů + zákaznických nástrojů / konfigurace / vývoj skriptů / kompilace
  • sestavování linuxových distribucí pro embedded platfomy
  • vývoj testovacích nástrojů a testování buildů pomocí skriptů
  • komunikace s týmem a vedením
  • odpovědnost za přidělené úkoly a jejich včasné odevzdání
  • účast na interních i distribuovaných projektech (Švédsko, Itálie, Rakousko, USA aj.)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru IT, elektro nebo příbuzném
  • znalost jazyka C (výhodou C++)
  • dobrá znalost OS linux/unix
  • zkušenosti se sestavováním jádra / distribuce (výhodou pro mikrokontroléry)
  • výhodou - znalost Python nebo jiného skriptovacího jazyka
  • výhodou - znalost práce s mikrokontroléry
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • angličtina - ústní komunikace s kolegy a vedením

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající znalostem / zkušenostem
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba + Homeoffice
  • Volitelný balíček (Flexipass / Penzijní pojištění / Životní pojištění)
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Wellness služby
  • Místo výkonu práce Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu kariera@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.