Administrativní podpora obchodu - práce z domu (24 - 30.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zadávání údajů do databáze
* zpracování poptávek
* vytváření cenových nabídek
* tvorba objednávek
* zajištění logistiky
* komunikace v rámci objednávek a poprodejní servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci z domu na plný úvazek (7,5 hod. denně - mezi 8 do 4.30pm britského času)
* fixní mzda – GBP800 po dobu prvních 3 měsíců, po 3 měsících GBP1000
* školení – prostřednictvím skype (cestování do VB není vyžadováno)
* jedná se o rozšíření stávajícího týmu v ČR
* práce na živnostenský list - IČO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Britská společnost Ital zaměřená na export a import náhradních dílů do petrochemického průmyslu hledá kandidáta na pozici administrativní podpora obchodu. Pokud preferujete práci z domu a dokážete dobře komunikovat v anglickém jazyce, pošlete nám svoje CV v ANGLICKÉM JAZYCE a krátký úvodní dopis též v ANGLICKÉM JAZYCE.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* komunikativní AJ a znalost obchodní angličtiny - v případě zájmu zaslat CV a úvodní dopis v ANGLICKÉM JAZYCE
* organizační schopnosti a komunikační dovednosti
* připojení k internetu je nutností
*samostatnost při řešení pracovních úkolů
* vysoká zodpovědnost a pracovní nasazení
* striktni dodržování termínu
* organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2839940  Datum zveřejnění: 24.7.2017