PHP5 - vývoj e-shopu (40-55.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40-55.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě čeká? Vytvoření nového e-shopu známé české společnosti v rámci příjemné týmové spolupráce. Analýza webových aplikací. Motivační platové ohodnocení. Práce v moderním zázemí a s moderními technologiemi.

* vývoj nových systémů
* tvorba a analýza webových aplikací
* propojení webových aplikací se systémem SAP
* testování a optimalizace aplikací
* analýza požadavků zákazníků
* implementace pomocí PHP včetně objektového programování, HTML a CSS
* tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* moderní zázemí Brněnské centrály
* mzda podle zkušeností a praxe + projektové bonusy
* možnost podílet se na rozsáhlém projektu nového e-shopového systému
* možnost profesního a osobního růstu (školení, kurzy)
* možný kariérní postup na vedoucího
* zaměstnanecké benefity
* 5 týdnů dovolené, Sick Days, příspěvek na jazykové vzdělání a sport/kulturu
* práce v týmu zkušených kolegů
* možnost parkování u firmy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Nabídky jsou vhodné také pro: programátor/ developer / vývojář se znalostí php, oop – objektové programování, sql, linux, c, c++, c#, java A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání. Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou. Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prodejce spotřební elektroniky, který má vlastní asi 30členný IT tým konzultantů a vývojářů. Vedle toho rozvíjí vývojový tým pro e-shopy v PHP.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Základy
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe 1 rok na IT pozici (programátor, analytik, konzultant)
* praxe ve vývoji webových aplikací
* znalost PHP5, HTML a CSS
* znalost JavaScript, AJAX
* znalost SQL databází (MySQL)
* základní znalost OS Linux
* pasivní znalost AJ
* Vysokoškolské vzdělání výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2887077  Datum zveřejnění: 11.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40-55.000 Kč