Network administrator/Product Manager s CCNP (30-45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šikovných produkťáků je málo, my však hledáme toho s motivací na sobě pracovat, zdokonalovat sebe i náš produkt. High-tech, sillicon valley-type, friendly-culture a network-oriented společnost hledá pro prezentace, úpravy a zušlechťování SW/HW nástrojů v oblasti síťového provozu pod Linuxem Produktového manažera!

Co Vás u nás čeká
* jako Product Manager v naší společnosti budeš mít na starost rozvoj našeho produktového portfolia
* od zákazníků získáváme zpětnou vazbu, kterou zanalyzujeme a implementujeme do našich řešení
* mezi zákazníky patří TOP technologické firmy se sídlem v ČR, USA i samotném Sillicon Valley
* naše produkty budete mít na starost se vším všudy - včetně prezentace a ukázky produktu na konferencích, workshopech, tiskových i online materiálech
* spolupráce s vývojáři a PM na nových návrzích
* cestovat budete i v ČR i v zahraničí
* u našich lidí dbáme na vzdělávání, neboť jdeme dopředu stejně jako technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající ohodnocení + prémie dle výsledků
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na penzijní pojištění
* možnost home-office
* možnost cestování za zákazníky v zahraničí
* pohodová atmosféra v dynamické společnosti
* stravenky, sick days
* firemní akce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Pozice je také vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenost s: Business Analysis; Software development; UML; Team Leadership; Databases; Requirements Analysis; Web Development; Change Management; Software Project Management; SQL; .NET, PHP, Java, C++; Project Management; Customer Relations; Project Planning; Scrum, agile, ccna, tcp/ip, osi model, ccnp, networking, routing, troubleshooting, IPS, IDS, firewall.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost navrhující vlastní HW/SW řešení pro zabezpečení sítě.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IS/IT, počítačové sítě, IT security

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Administrace UNIX/Linux - Základy
Administrace LAN/WAN - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v oboru IT, ekonomické informatice, telekomunikacích
* zkušenosti s vedením produktového vývoje, marketingem, PR specialist v oblasti software/hardware
* znalost nástrojů pro analýzu trhu, zjišťování user experience
* dobrá orientace v oblasti TCP/IP sítí (schopnost popsat aspoň základní protokoly)
* výhodou - budeme velmi rádi za znalost administrace OS Linux
* výhodou - certifikace min. CCNA a znalost switchingu a routování
* u produkťáka hledáme drive, touhu dotahovat věci do konce a neustále se učit
* angličtinu požadujeme min. na úrovni B2, budeš komunikovat a prezentovat v AJ u zákazníků
* ŘP sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2969008  Datum zveřejnění: 9.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000