Konstruktér ve strojírenství - Senior (35.-45.000,-)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000-45.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte znalosti v 3D programech? Umíte anglicky nebo Německy? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Mezinárodní společnost, dodávající strojní zařízení významným zahraničním i tuzemským zákazníkům, hledá konstruktéra do svých řad.

* Návrhy konstrukcí strojních zařízení
* Čtení a příprava výrobní dokumentace
* Spolupráce na projektech
* Komunikace se zákazníky
* Sledování rozpracovanosti zakázek
* Příprava technické dokumentace k výrobním zařízením zaměstnavatele
* Další administrativní práce související s pozicí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující finanční ohodnocení
* Moderní prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
* Práci na mezinárodních projektech
* Odborný profesní rozvoj a růst
* Vysokou míru seberealizace
* Další zaměstnanecké benefity – dotované stravování, zdravotní dovolená, slevy na výrobky
* nástupní bonus 10.000,-

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka může zajímat také uchazeče, kteří hledají pracovní uplatnění jako strojní inženýr, strojní konstruktér, Specialista technické dokumentace, apod. Může zajímat takékandidáty se znalostí programů jako jsou AutoCad, Inventor, Freecad, Blender, TinkerCad, Unigraphics, Catia, Solid Edge, Unigraphics atd.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost, která dodává strojní zařízení významným zahraničním i tuzemským zákazníkům. Firma má 20-ti letou tradici v konstrukci výrobních linek a dalších výrobních zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ strojírenství
* Znalost práce v programech AutoCAD, Inventor
* Praxe v oboru 2 roky
* Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2970375  Datum zveřejnění: 10.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000-45.000