Front-end vývojář JavaScript

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25-40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem podílet se na front-end vývoji pro významné společností?
Hledáme vývojáře, který se vyzná ve front-end technologiích jako JavaScript, React, Less a pokud má zkušenost i s SQL a databázemi MS SQL nebo dokonce pracoval s webovými službami.
Pokud některé z těchto věcí splňujete, jste právě ten, kterého hledáme!

* účast na různých projektech: eshop, microsite, enterprise, design aplikací, online marketing (e-commerce)
* spolupráce se známými mezinárodními společnostmi
* front-end vývoj webových aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stravenky
* firemní akce a teambuildingy
* vzdělávání interní kurzy (popř. se dá domluvit na účast na dalších kurzech či konferencích)
* mladý kolektiv - mladý šéf - otevřená kultura, na všem se dá domluvit
* účast na zajímavý, nerutinních projektech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rozvíjející se společnost se silným zázemím

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s vývojem v Javascriptu (OOP), dále CSS, HTML
* výhodou znalost JQuery, React
* výhodou znalost SQL
* výhodou orientace v SaaS
* výhodou znalost web services SOAP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2980525  Datum zveřejnění: 21.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25-40.000 Kč