Manažer kvality pro automotive (70.-80.000,-Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manažerem kvality již nějakou dobu a navíc v oblasti automotive? Víte, jaké normy je potřeba udržovat a chránit, aby všechny procesy ve strojírenské společnosti klapaly tak, jak mají? Nebojíte se zodpovědnosti vést lidi, motivovat je k vyšším cílům a hledáte nový impuls a možnost využít svých nabytých znalostí? Hledáme schopného a ambiciózního manažera kvality do oblasti automotive. Myslíte, že na to máte? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

* zodpovědnost za plynulý a efektivní chod kvality a enviromentu společnosti
* zodpovědnost za dodržování platných vnitropodnikových směrnic a norem ISO/TS 16 949 + ISO 14001
* zabezpečení provedení systémových auditů včetně koordinace jednotlivých činností
* vedení pracovníků na oddělení kvality a dohled na správným plněním svých odpovědností - inženýři kvality, kontroloři, metrologové, vedoucí kontroly apod.
* zavádění nástrojů kvality potřebných pro zvýšení kvality výrobků
* služební cesty do centrály v zahraničí, případně k zákazníkům a zajištění příšlušných nápravných opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. plat
* 25 dní dovolené
* odborná školení a jazykové kurzy
* závodní stravování
* působnost v mezinárodní úspěšné společnosti
* příspěvek na penzijní připojištění
* možnost poznávat svět

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka může zajímat také uchazeče, kteří hledají práci jako Vedoucí kvality, Quality Manager, Manažer pro oddělení kvality ve strojírenství, vedoucí oddělení, apod.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost zabývající se výrobou kovových a plechových komponent převážně pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání strojní
* min. 3 roky na manažerské pozici v kvalitě
* min. 5 let v oblasti automotive (a znalost příslušných norem)
* prokazatelné zkušenosti s vedením lidí, pokročilé organizační a komunikační schopnosti
* AJ na pokročilé úrovni; NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3050424  Datum zveřejnění: 9.5.2017