Samostatná účetní - možnost částečného úvazku (30.-35.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme expertku na "má dáti, dal" :-). A to ideálně se zkušenostmi ze zahraniční firmy a s komunikativní úrovní anglického jazyka. Společnost poskytuje i možnost práce na zkrácený, tedy 6ti hodinový úvazek.

* komplexní zpracování finančního účetnictví
* mzdová agenda
* příprava měsíčních a ročních účetních závěrek
* příprava podkladů pro daňová přiznání
* spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
* komunikace s kolegy napříč zahraničními pobočkami firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* místo výkonu práce - Oslavany
* kurzy angličtiny i němčiny přímo ve firmě, v rámci pracovní doby
* práce ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
* motivační bonusový systém
* možnost profesního a osobního růstu
* pružná pracovní doba
* příspěvek na závodní stravování - kantýna
* týden dovolené navíc
* příspěvky na dopravu
* 13. mzda
* firemní akce
* možnost využití i příspěvku na penzijní pojištění

Informace o náboru

* 13. mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba strojních zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického charakteru
* alespoň 4 roky praxe v podvojném účetnictví
* znalost některého účetního systému, ideálně SAP, Keloc
* dobrá znalost práce na PC, MS Office, internet, ...
* komunikativní znalost angličtiny
* výhodou zkušenost ze zahraniční společnosti
* výhodnou orientace v mezinárodních standardech IFRS - není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3128913  Datum zveřejnění: 12.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 35000 Kč