Strojní konstruktér 13. platem do Brna až 60.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrola a úprava výkresů zákazníka
- Tvorba vlastních konstrukcí z hliníkových profilů Maytec
- Konstrukční práce na zadání pro subdodávky (výpalky, komponenty z 3D tisku, zakomponování pohonů apod.)
- Řešení mechanismů a jednoduchých jednoúčelových strojů
- Kreativní řešení vlastních mechanismů
- Jednání se zákazníky nad technickým řešením

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- Stravenkový paušál
- Kvartální odměny
- Roční prémie
- Jazykové kurzy
- Občerstvení na pracovišti
- Školení pro seberozvoj
- Teambuildingy

Informace o náboru

Hledáme kolegu strojního konstruktéra, který umí pracovat se softwarem Creo nebo Solidworks. Nabízíme vzdělávací kurzy, 13. plat a mnoho dalšího!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Věnujeme se automatizační a měřící technice, a to zcela českou cestou. Díky postupnému rozvoji jsme se stali předním hráčem v oblasti průmyslové elektroniky s významným kapitálem a sílící aktivitou jsme se zaměřili na elektronické součástky, automatizační prvky a pohony. Kvalitní práce a inovativní přístup nás vyzdvihuje mezi konkurencí. Naše týmová práce a příležitosti k profesnímu růstu jsou klíčové pro naše úspěchy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ strojního nebo elektro zaměření
- Alespoň základní znalost práce v software Creo nebo SolidWorks
- obecný přehled o použití CAD
- Základní rozhled po podoborech automatizační techniky (elektrické/pneumatické/hydraulické pohony a systémy, senzorika, bezpečnostní technika, identifikace a strojní vidění)

Výhodou:
- zkušenost z oblasti konstrukce mechanismů a jednoúčelových strojů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4758028  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc