Elektroprojektant pro vývoj | junior i senior (mzda až 85.000 kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • projekce elektrozařízení a testovacích laboratoří pro automobilový průmysl
  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCad a ePlan
  • oživování a programování pohonů a rozvaděčů
  • měření a testování elektrických strojů
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
  • možnost podílení se na vývoji technologií pro automobilový průmysl
  • možnost rozvoje podpořený odbornými školeními (jazyková školení, měkké a tvrdé dovednosti...)
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvky vztažené k životním událostem
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na stravování a další..

Informace o náboru

Tato nabídka je také vhodná pro: absolventy VŠ se zaměřením na silboproud, Elektroprojektanty, Automatizační inženýry, Elektroinženýry, Programátory PLC, Programátory s přesahem do IT, Elektrokonstruktéry apod.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jste absolvent VŠ se zaměřením na silnoproud nebo již zkušený Elektroprojektant, který má zájem podílet se na vývojových projektech testovacích laboratoří pro automobilový průmysl? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Do společnosti, která je špičkou ve svém oboru přijmeme juniorního, ale i seniorního kandidáta pro rozmanité projekty a různorodá zaměření silnoproudé elektroprojekce, dle Vašich preferencí a dosavadních zkušeností. Ozvěte se nám a rádi se setkáme i s Vámi! :)

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické obory - zaměření silnoproud

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání se zaměřením na silnoproud
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • oceníme také zkušenosti s programováním rozvaděčů nebo znalost některého z programovacích jazyků (C++, C# a obecně PLC) - není však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4789327  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc