Operátor ve strojírenství/elektrotechnice na 1 směnu

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • montáž produktů pro letecký průmysl a drobné zámečnické práce dle technické dokumentace
  • obsluha bodovací svářečky a lisů
  • pájení cínem a příprava desek plošných spojů
  • měření elektrických veličin

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práce pouze na ranní směnu!
  • zkrácený týdenní úvazek na 37,5 hod. týdně
  • čtvrtletní a roční odměny navíc ke mzdě
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • dotované stravování
  • finanční příspěvky vztažené k pracovním a životním výročím
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • 25 dnů dovolené a další...

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato nabídka je také vhodná pro: Elektromontéry, Zámečníky, Operátory výroby, Obsluhu výroních strojů, Montéry, Dělníky ve strojírenství apod.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost zabývající se výrobou produktů pro letecký průmysl přijme do svých řad OPERÁTORA VÝROBY pro obsluhu výrobních strojů a montážní práce. Pokud chcete různorodou práci se zajímavými benefity a chodit pouze na 1 (ranní 7,5 hod.) směnu, tak se nám neváhejte ozvat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické obory

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • výuční list v technickém oboru (ideálně ve strojním nebo elektrotechnickém)
  • zkušenosti se zámečnickými, montážními nebo operátorskými pracemi
  • znalost práce s technickou dokumentací
ID: 4795850  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc