Sales engineer Junior #2200

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Otrokovice 2, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Spolupráce se Sales engineer senior
* Aktivní spolupráce se stávajícími i novými zákazníky, identifikace jejich potřeb a rámcový návrh možného řešení, získání objednávky
* Zodpovědnost za řízení přípravy nabídky, a to jak samostatně, tak ve spolupráci s konstruktéry a dalšími specialisty, vyjasnění technických parametrů se zákazníkem, příprava kalkulace a následná prezentace zákazníkovi
* Spolupráce s projektovým manažerem a dalšími odborníky
* Vedení agendy CRM systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující ohodnocení dle schopností, zkušeností a výsledků
* Možnost podílet se na technicky unikátních projektech v oblasti průmyslové automatizace
* Flexibilní pracovní dobu
* Půlroční a roční odměna
*Práci ve středně velké, dlouhodobě úspěšné, stabilní a silné firmě
* Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
* Mobilní telefon, notebook, služební automobil
* Závodní stravování
* 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Součástí skupiny Central European Automation Holding (CEAH) se stala od září 2023 průmyslová společnost SOGOS – FANAM z Otrokovic.

V SOGOS – FANAM jsme od roku 1997 předním poskytovatelem odborných služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí a modernizací strojních zařízení pro gumárenský a plastikářský průmysl. Našimi zákazníky jsou jak významné nadnárodní společnosti, tak i ryze české firmy.

Mezi významné zákazníky patří Barum Continental a její závody, Matador, Mitas, Festo, Fatra Napajedla a další.

Kombinované zdroje a odborné znalosti společnosti SOGOS-FANAM spolu s již zavedenými členy CEAH – společnostmi Automa CZ, Antra ID & Auware Engineering dále umožní celé skupině nabízet širší škálu vysoce kvalitních služeb, které uspokojí výrobní potřeby zákazníků.

Rozšiřujeme obchodní tým!

Staráte se rádi o stávající klienty a současně vás baví získávat nové?
Pak Vás bude zajímat pracovní příležitost v SOGOS – FANAM s. r. o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenosti s obchodem v technickém oboru, s prodejem technických řešení
* Obchodního a týmového ducha, chuť učit se novým věcem
* Umění naslouchat zákazníkovi a hledat řešení
* Samostatnost, spolehlivost
* Chuť cestovat
* Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Karolová
Tel.: +420602642915
E-mail: poslat životopis
ID: 4808431  Datum zveřejnění: 15.4.2024