Reagujte bez životopisu

Obchodní konzultant / BIO obalový materiál (až 60.000 Kč) #2197

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* každodenní komunikace se zákazníky

* příprava objednávek, tvorba dodacích listů

* péče o stávající klienty, ale také vyhledávání nových příležitostí na trhu

* zpracování cenových nabídek v MS Office

* propagace firmy, spolupráce s marketingovým oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené

* nástupní mzda 40.000 Kč + neomezené provize

* možnost využít firemní automobil

* občerstvení včetně kávy, čaje, džusů apod.

* zaměstnanci mají plně vybavenou kuchyňku vč. trouby, mikrovlnky, sporáku, kávovaru, lednice…

* příjemné kanceláře a klidné pracovní prostředí (možnost využití zahrádky s posezením)

* zkrácenou pracovní dobu (8:30 – 16:30, včetně přestávky)

* firemní akce

* lokalita pracoviště: Rudná u Prahy

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: asistentka, obchodní konzultant, obchodník, obchodní asistentka, práce na obchodním oddělení, práce v potravinářství, práce s PC, administrativní pracovník, office manager, administrativní podpora, lektor, pracovník back office, práce v kanceláři, administrativa, práce v kanceláři Beroun, práce Praha Zličin, práce Praha obchod, akviziční pracovník, obchodní asistent, referentka obchodu…

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste komunikativní člověk a silnou stránkou vaší osobnosti je aktivní přístup k práci? Tak to jste přesně náš člověk! :)
Hledáme fajn kolegu – obchodního konzultanta se zaměřením na BIO obaly v gastronomii, kterému rádi se vším pomůžeme a který k nám zapadne a bude spolehlivým a šikovným parťákem na obchodním oddělení.

Společnost gastro obaly, s.r.o., působící na trhu již od roku 2004, se sídlem v Rudné u Prahy – a jak jejíchž název napovídá, jsou ti, kdo změnil trh v obalech pro gastronomii a vybudoval úspěšnou společnost s orientací na zákazníka.

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, s pár slovy o Vás, a my se co nejdříve ozveme zpět. Těšíme se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min. středoškolské vzdělání s maturitou

* znalost kancelářského balíčku MS Office

* anglický jazyk – výhodou

* zkušenosti s prodejem a komunikací s klienty – výhodou

* samostatné a pohotové myšlení

* kreativní myšlení a organizační schopnosti

* pozitivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Karolová
Tel.: +420602642915
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4810397  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc