Headhunter či obchodník - příležitost, kde najdeš obojí

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová, Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme tým headhunterů a obchodníků a právě teď hledáme dalšího kolegu!

  • Jako obchodník dostaneš šanci navazovat spolupráce čirozvíjet stávajícíbusiness s nadnárodními korporacemi stejně tak jako i s technologickými start-upy.
    Z českých top 20 start-upů jich s námi spolupracuje pouze 5, takže 15 jich čeká na tebe...
  • A coby headhunter budeš hledat manažery nebo špičkové IT specialisty pro některou z 269 poptávek, na kterých zrovna teď pracujeme.
    Zatím je rekorndní měsíční fakturace jen něco málo přes 1,1 milionu...

Ať už tě láká pouze jedna z těchto rolí nebo bys chtěl/a zkusit něco od obou, dej nám o sobě vědět!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké benefity na vás čekají?

  • Fixní mzda + pohyblivé odměny jsou samozřejmostí, navíc můžete dostat i 13. a 14. plat.
  • Bez kávy (a čaje) se v podstatě nedá pracovat, my máme i čerstvé ovoce, cereálie a další "svačinky".
  • První rok tě čeká 25 dnů volna a druhý dokonce 6 týdnů.
  • Stejně tak můžeš počítat s kartou multisport, příspěvky na stravování, penzijko nebo životní pojištění.
  • Pro soukromé potřeby můžeš využívat firemní automobil stejně jako telefon s tarifem a notebook.
  • A konečně kromě školení a vzdělávacích akcí platí i heslo "party hard work harder", rádi se tak potkáváme i mimo práci.

Myslíš, že by tě taková práce mohla bavit?

Rádi se s tebou potkáme na kávě nebo rovnou na pohovoru...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Specializujem se především na nábor technických specialistů - ať už z IT či z Engineerignu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co dalšího oceníme?

  • Ambice a orientaci na cíl.
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti.
  • Předchozí praxi v obchodu či v oblastech, kde využijete právě obchodní komunikaci.
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny.
  • Samostatnost a schopnost zorganizovat si práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Fiala
Tel.: +420720051997
E-mail: poslat životopis
ID: 4822994  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc