Reagujte bez životopisu

Mechanizátor (44.000 - 50.000 Kč) - 1 směna

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kojetín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
44 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • zodpovědnost za vedení střediska mechanizace
  • organizace a řízení provozu strojního parku
  •  zajišťování oprav a údržby, sledování spolehlivosti strojního parku a jeho obnova
  • zajišťování revizí nářadí, strojů a dopravních prostředků
  • zodpovědnost za provoz drážních vozidel a jejich technický stav
  • správa a provoz stavebního dvora
  • zodpovědnost za sklad materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 25 dní dovolené
  • roční prémie (13. plat a 14. plat)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • služební auto (po domluvě na dojíždění)

Informace o náboru

Hledáme MECHANIZÁTORA pro úspěšnou českou společnost, která se specializuje na železniční a pozemní stavitelství. Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v tomto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stabilní česká společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

SŠ vzdělání technického směru (strojírenství / doprava a spoje)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství / doprava a spoje
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, další řidičské průkazy jsou výhodou
  • Znalost práce s PC
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • být pečlivý, samostatný a zodpovědný
  • pozitivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Bc. Jan Dohnálek
Tel.: +420601366308
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4827930  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 44 000 Kč/měsíc